Ціни на електроенергію

         Особливістю ціноутворення в електроенергетиці  з 01.01.2019р. є пряма залежність рівня  ціни електричної енергії для споживача від рівня погодинних цін закупівлі електричної енергії електро-постачальником в Оптовому ринку електричної енергії (ОРЕ).

           Саме тому в договорі про постачання електроенергії не фіксується кінцева ціна/тариф на весь період дії договору, а встановлюється націнка до фактичної ціни закупівлі електричної енергії ТОВ «ЦЕМ» в ОРЕ для кожного споживача та відповідно, погодинного (фактичного або розрахованого у встановленому законодавством порядку) графіку споживання електричної енергії, який надається ТОВ «ЦЕМ» та Споживачу Оператором системи, до електричних мереж якого прямо та/або  опосередковано через технологічні електричні мережі основного споживача-власника мереж,  є приєднаним споживач.

Інформація про публічні комерційні пропозиції ТОВ «ЦЕМ» для споживачів наведена тут .

 

УВАГА!!! Споживач має право та можливість вносити свої  пропозиції ТОВ «ЦЕМ» щодо  узгодження комерційної пропозиції  на  умовах, які відрізняються від умов публічної комерційної пропозиції, викладених на сайті, а саме, на розробку індивідуальної комерційної пропозиції. Узгодження індивідуальної комерційної пропозиції між ТОВ «ЦЕМ» та споживачем  здійснюється виключно в письмовій формі. З метою формування індивідуальної комерційної пропозиції,  просимо залишити відповідне звернення на сайті або звернутись до ТОВ "ЦЕМ" за наведеною на сайті контактною інформацією.