Електробезпека

Сучасний рівень технічного прогресу неможливий без широкого впровадження електроустаткування, що у свою чергу викликає необхідність постійного вдосконалювання вимог до його безпечного обслуговування й засобів захисту.

 

Питання електробезпеки для клієнтів нашої Компанії та громадян залишається для нас одним із пріоритетних напрямків діяльності.

 

Переконливо радимо своїм клієнтам на виробництві та в побуті дотримуватися основних правил техніки електробезпеки, які викладені у наведеній пам’ятці:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили обірвані дроти на лініях електропередач або відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній електропередач або обладнання трансформаторної підстанції, особами, що не є працівниками електропостачальної/електророзподільчої компанії (це легко розпізнати по спецодягу) – негайно повідомте про це в поліцію (номер телефону 102), місцеву/сільську раду та залиште повідомлення для електророзподільчої компанії, яка є відповідальною за обслуговування електричних мереж та устаткування в Вашому регіоні.

 

 

Будьте уважні та обережні!

Повідомлення про загрозу електробезпеці

 

У випадку, якщо Ваше електрообладнання (лінії електропередач, тощо) пошкоджені, організуйте охорону місця пошкодження та негайно повідомте про це:

 

 за номерами телефонів (044) 590-44-33 (понеділок-п‘ятниця: 9:00-18:00)

 

 або

 

надішліть листа електронною поштою на адресу: info@emcentre.com.ua (цілодобово).

 

При цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки».

 

Додатково телефонуйте:

 

Швидка медична допомога – 103

 

Служба порятунку – 101

 

Поліція – 102