Ми можемо і готові запропонувати свої послуги з постачання електроенергії будь-якої категорії споживачів, крім населення і тих споживачів, які, відповідно до законодавства України, користуються зниженим (пільговим) тарифом. Ці обмеження пов'язані з державною ціновою політикою відносно даних категорій споживачів.

                Всього три простих критерію, яким відповідають наші потенційні Споживачі, зводяться до наступного:

               1.Споживач має діючий договір на постачання електричної енергії з відповідним Обленерго (електропередавальною організацією).

               2. У Споживача відсутня заборгованість за спожиту електричну енергію перед Обленерго.

               3. Засоби обліку електричної енергії Споживача відповідають вимогам Правил користування електричною енергією, Правил улаштування електроустановок, іншим нормативно - технічним документам, чинним в сфері електроенергетики.

 

                 Якщо споживач відповідає цим та зазначеним у комерційній пропозиції критеріям та умовам,  то фахівці ТОВ «ЦЕМ» оперативно готують проект Договору про постачання електричної енергії. Цей проект відправляється споживачеві, для погодження його тексту згідно внутрішніх процедур споживача.

 

                 Кінцевим етапом укладення договору є його підписання, та скріплення підписів печатками підприємств.

 

                 Слід наголосити, що Споживач має завчасно та у встановлені терміни:

 

1) укласти договір споживача на розподіл електричної енергії з Оператором системи розподілу (обленерго);

 

2) повідомити Оператора системи розподілу (обленерго) про укладання договору на постачання електричної енергії з ТОВ «ЦЕМ»;

 

3) врегулювати питання заборгованості (за її наявності)  з Оператором системи розподілу (обленерго);

 

Споживач має право приєднатися до послуг з постачання електричної енергії, які надає ТОВ «ЦЕМ», на умовах публічної комерційної пропозиції.  

Пакет документів для ознайомлення та скачування  нижче.

 

Приєднання здійснюється шляхом направлення до ТОВ «ЦЕМ» на поштову адресу: вул. Борисоглібська, 11,   м. Київ, 04070, оригіналу  заповненої та оформленої з боку споживача заяви-приєднання.

УВАГА!!! Споживач має право та можливість вносити свої  пропозиції ТОВ «ЦЕМ» щодо  узгодження комерційної пропозиції  на  умовах, які відрізняються від умов публічного договору та комерційної пропозиції, викладених на сайті, а саме, на розробку індивідуальної комерційної пропозиції. Узгодження індивідуальної комерційної пропозиції між ТОВ «ЦЕМ» та споживачем  здійснюється виключно в письмовій формі. З метою формування індивідуальної комерційної пропозиції,  просимо залишити відповідне звернення на сайті або звернутись до ТОВ "ЦЕМ" за наведеною на сайті контактною інформацією.

Підписання договору

договор.PNG
Додаток 1 пдф.PNG
Додаток 2.1.PNG
Додаток 3 пдф.PNG
Додаток 2.2.PNG